مجله اینترنتی وکالت

سوال حقوقی, وکیل, طلاق توافقی, وکالت, موسسه حقوقی

موسسه حقوقی و سوال راجب مسائل حقوقی خود

کانون وکلای مرکز همایش اسکودا را تحریم کرد

دسته بندی : وکیل
بار

ce872130a0e093ba1efebe2eec5b007f کانون وکلای مرکز همایش اسکودا را تحریم کرد
کانون وکلای مرکز همایش اسکودا را تحریم کرد
کانون وکلای دادگستری مرکز سی و یکمین همایش اسکودا را تحریم کرد

همایش سی و یکم در روزهای ۲۳ و ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۷ در تبریز برگزار می شود

پایگاه خبری اختبار- کانون وکلای دادگستری مرکز با انتشار بیانیه ای اعلام کرد در سی و یکمین همایش اتحادیه سراسری کانون های وکلای ایران در شهر تبریز شرکت نخواهد کرد.

در بیانیه منتشر شده از سوی کانون وکلای دادگستری مرکز علت این تصمیم «موازی کاری در انجام وظایف اسکودا با کانون مرکز»، «نارضایتی از عملکرد اتحادیه در دوره پیش رو» و «عدم توجه به پیشنهاد اعضای هیات مدیره کانون مرکز در اجلاس قبلی مبنی بر برگزاری این اجلاس پر هزینه به صورت سالی یک بار» اعلام شده است.

اقدام بی سابقه هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز در شرایط سخت و پرفشار حاضر برای جامعه وکالت ایران دور از انتظار و محل تامل است، در حالی که شرایط حاضر اتحاد و همدلی بیشتر همه اجزای جامعه وکالت ایران را می طلبد، علنی کردن اختلافات درون خانوادگی آن هم از سوی بزرگ ترین کانون وکلای ایران علیه اسکودا به عنوان نماد همبستگی وکلای سراسر کشور غیر قابل توجیه به نظر می رسد.

همان طور که در بیانیه کانون وکلای مرکز ذکر شده است این تصمیم با رای اکثریت هیات مدیره این کانون اتخاذ شده است و در مورد ان اتفاق نظر وجود نداشته است، در این میان باید دیدگاه اعضای مخالف این تصمیم نیز شنیده شود.

 سی و یکمین همایش اتحادیه سراسری کانون های وکلای ایران (اسکودا) با حضور نمایندگان کانون های وکلای ایران در روزهای ۲۳ و ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۷ به میزبانی کانون وکلای آذربایجان شرقی در شهر تبریز برگزار خواهد شد.

کانون وکلای مرکز همایش اسکودا را تحریم کرد

امتیاز بدهید

کد وبگذار