مجله اینترنتی وکالت

سوال حقوقی, وکیل, طلاق توافقی, وکالت, موسسه حقوقی

موسسه حقوقی و سوال راجب مسائل حقوقی خود

معترضان به نتایج آزمون وکالت ظرف ۵ روز اعتراض خود را اعلام کنند

دسته بندی : وکیل
بار

dee17f7e3aca72d45c42574a32770e8e معترضان به نتایج آزمون وکالت ظرف ۵ روز اعتراض خود را اعلام کنند
معترضان به نتایج آزمون وکالت ظرف ۵ روز اعتراض خود را اعلام کنند
بهمن کشاورز اظهار داشت:

معترضان به نتایج آزمون وکالت ظرف ۵ روز اعتراض خود را به کانون متبوع خود اعلام کنند/ اعمال سهمیه ایثارگران مانند گذشته است

پایگاه خبری اختبار- رییس اسبق اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران گفت: در مورد کلید آزمون وکالت امسال مطلقا مشکلی نبود. به اعتراضات در کمیسیون کار‌شناسی رسیدگی شد و مشخص شد اعتراضات بی‌مورد است.

به گزارش پایگاه خبری اختبار به نقل از ایلنا، بهمن کشاورز در رابطه با شبهاتی که درباره اعلام نتایج آزمون وکالت ۹۶ وجود دارد گفت: اعمال سهمیه ایثار گران مانند گذشته است البته این سهمیه برمبنای نمره ایثارگر با توجه به ملاک‌های قانون خدمات رسانی به ایثارگران اعمال می‌شود.

رییس اسبق اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران گفت: در مورد کلید امسال مطلقاً مشکلی نبود. به اعتراضات در کمیسیون کار‌شناسی رسیدگی شد و مشخص شد اعتراضات بی‌مورد است.

وی ادامه داد: شاید علت تفاوت محاسبات این باشد که در گزینش کانون وکلا بحث تراز مطرح است؛ بنابراین بحث معدل به آن نحو که گفته می‌شود مصداق ندارد.

وی تشریح کرد: بسیاری از داوطلبان نمره منفی را در نظر نمی‌گیرند ولی در عین حال اگر اعتراضی دارند می‌توانند ظرف ۵روز به کانون متبوع خود اعلام کنند که عیناً به سازمان سنجش اعلام می‌شود و پاسخنامه این داوطلبان دستی بررسی می‌شود.

 

 
اختبار را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

معترضان به نتایج آزمون وکالت ظرف ۵ روز اعتراض خود را اعلام کنند

امتیاز بدهید

کد وبگذار