مجله اینترنتی وکالت

سوال حقوقی, وکیل, طلاق توافقی, وکالت, موسسه حقوقی

موسسه حقوقی و سوال راجب مسائل حقوقی خود

شرایط اختصاصی کانون وکلای زنجان در آزمون وکالت ۹۷

دسته بندی : وکیل
بار

e26e05a7485c3c3838d33ed434617f9f شرایط اختصاصی کانون وکلای زنجان در آزمون وکالت ۹۷
شرایط اختصاصی کانون وکلای زنجان در آزمون وکالت ۹۷
کارآموز پذیرفته‌شده در این کانون باید در شهر محل کارآموزی سکونت داشته باشد

پایگاه خبری اختبار- شرایط اختصاصی کانون وکلای دادگستری زنجان در آزمون پذیرش کارآموز وکالت سال ۱۳۹۷ اعلام شد.

همزمان با انتشار آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری شرایط اختصاصی کانون وکلای دادگستری زنجان در آزمون کارآموزی وکالت ۱۳۹۷ اعلام گردید.

به گزارش اختبار شرایط اختصاصی در اطلاعیه مهم کانون وکلای دادگستری زنجان درمورد آزمون وکالت سال ۹۷ به شرح زیر است:

پیرو آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران سال ۹۷ منتشره در سایت اسکودا و سایت کانون وکلای دادگستری زنجان، آن دسته از داوطلبین محترمی که کانون وکلای دادگستری زنجان را برای شرکت در آزمون انتخاب خواهند نمود می‌رساند قبل از انتخاب این کانون، به نکات ذیل دقیقا توجه نمایند:

۱- این کانون صرفا دارندگان مدرک تحصیلی موضوع ماده ۲ قانون کیفیت اخذ پروانه وکالت دادگستری را که دارای مدرک کارشناسی از مراکز دانشگاهی معتبر می‌باشند پذیرش خواهد نمود.

۲- دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته حقوق با مدرک کاردانی مرتبط به شرط آن که واحدهای درسی دوره کارشناسی حقوق را منطبق با سرفصل اعلامی از سوی وزارت علوم گذرانده باشند مجاز به شرکت در آزمون هستند. اعلام نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان منوط به احراز شرایط مندرج در این بند توسط کانون وکلای دادگستری زنجان خواهد بود.

۳- این کانون با انتقال محل کارآموزی پذیرفته‌شدگان به حوزه کانون‌های دیگر و از سایر کانون ها به این کانون به هیچ عنوان حتی به صورت میهمان موافقت نخواهد کرد.

۴- کارآموز پذیرفته‌شده در این کانون باید در شهر محل کارآموزی سکونت داشته باشد.اختبار را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

شرایط اختصاصی کانون وکلای زنجان در آزمون وکالت ۹۷

امتیاز بدهید

کد وبگذار