مجله اینترنتی وکالت

سوال حقوقی, وکیل, طلاق توافقی, وکالت, موسسه حقوقی

موسسه حقوقی و سوال راجب مسائل حقوقی خود

رییس جمهور با استعفای وزیر بهداشت موافقت کرد

دسته بندی : وکیل
بار

6c3ac62c661212ad39391979e6ec8ca9 رییس جمهور با استعفای وزیر بهداشت موافقت کرد
رییس جمهور با استعفای وزیر بهداشت موافقت کرد
رییس جمهور با استعفای وزیر بهداشت موافقت کرد

معاون نوبخت سرپرست وزارت بهداشت شد

پایگاه خبری اختبار- رییس جمهور با استعفای دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت موافقت کرد.

 قاضی زاده هاشمی روز دوشنبه ۱۰ دی در جلسه شورای معاونین وزارت بهداشت شرکت کرد و در پایان جلسه از معاونین خود خداحافظی و وزارتخانه را ترک کرد و پس از آن به عنوان آخرین اقدامش بعنوان یک وزیر از آسایشگاه معلولین بازدید کرد و از آن روز در هیات دولت و وزارتخانه حضور نیافت.

هر چند به روال معمول اخبار مربوط به استعفای وزیر با تکذیب و تردید مراجع رسمی مواجه شد ولی نهایتا مسوولان دولتی اصل استعفای وزیر را تایید کردند ولی تا امروز خبری از موضع رییس جمهور رد این باره منتشر نشده بود.

بنا بر اعلام پایگاه اطلاع رسانی دولت، رئیس جمهور روز پنجشنبه با قدردانی از خدمات خالصانه و تلاش های صادقانه دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی دولت های یازدهم و دوازدهم؛ بویژه در اجرا و پیشبرد طرح تحول سلامت، استعفای وی را پذیرفت و سرپرست جدیدی را برای این وزارتخانه منصوب کرد.

رییس جمهور در حکم دیگری دکتر “سعید نمکی” معاون محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه را به عنوان سرپرست جدید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد، این انتصاب با توجه به اینکه ظاهرا دلیل اصلی استعفای وزیر اختلاف نظر او با سارمان برنامه بر سر ردیف های بودجه ای اختصاص یافته به این وزارتخانه بوده است می تواند معنی دار باشد.

دکتر سعید نمکی، دارای دکترای ایمونولوژی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است، او معاون امور اجتماعی و عمومی سازمان برنامه و بودجه کشور و عضو شورای سیاستگذاری مرکز ملی تحقیقات بیمه سلامت نیز می‌باشد.

 

 

 

رییس جمهور با استعفای وزیر بهداشت موافقت کرد

امتیاز بدهید

کد وبگذار