مجله اینترنتی وکالت

سوال حقوقی, وکیل, طلاق توافقی, وکالت, موسسه حقوقی

موسسه حقوقی و سوال راجب مسائل حقوقی خود

جزییات مصاحبه آزمون دکتری ۹۶ دانشگاه آزاد

دسته بندی : وکیل
بار

adaeef6b0c5e1b99c2eaa746faa6bf61 جزییات مصاحبه آزمون دکتری ۹۶ دانشگاه آزاد
جزییات مصاحبه آزمون دکتری ۹۶ دانشگاه آزاد
آغاز مصاحبه آزمون دکتری ۹۶ دانشگاه آزاد از ۱۸ تیرماه

مصاحبه‌های دکتری دانشگاه آزاد به صورت استانی برگزار می‌شود

هر داوطلب فرصت مصاحبه در چند محل را خواهد داشت

پایگاه خبری اختبارـ معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی از تأثیر ۵۰ درصدی مصاحبه و بررسی سوابق علمی در پذیرش داوطلبان آزمون دکتری سال ۹۶ این دانشگاه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اختبار به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، جلسه هماهنگی برای انجام مصاحبه‌های دکتری به صورت استانی عصر دیروز به ریاست دکتر علی محمد نوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی، برخی از معاونان و مسئولان سازمان مرکزی و روسای واحدهای استان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

در این جلسه نوریان با اشاره به برگزاری آزمون مصاحبه دوره های دکتری تخصصی به صورت استانی گفت: تفویض اختیار یکی از سیاست‌های اصولی مدیریت جدید است که باید در دانشگاه آزاد اسلامی اتفاق بیافتد.

وی با اشاره به دلایل انجام مصاحبه دکتری تخصصی امسال به صورت استانی، گفت: این اقدام در راستای ارتقای کیفیت و با هدف تفویض اختیار به استان ها، تمرکززدایی، بومی‌گزینی و بهره‌گیری از تمام استعدادهای دانشگاه صورت می گیرد که امیدواریم با توجه به تفویض مسئولیت این امر به استان‌ها، پاسخ مناسبی به اعتماد مدیریت دانشگاه داده شود.

دکتر نوریان درباره دیگر مزیت‌های برگزاری مصاحبه دکتری تخصصی به صورت استانی، افزود: با انجام مصاحبه دکتری تخصصی به صورت استانی به هر داوطلب فرصت مصاحبه در چند محل داده می‌شود.

همچنین در ابتدای این جلسه دکتر حسین زاده لطفی معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: پردازش مصاحبه آزمون دکتری تخصصی به این صورت است که قبولی داوطلب بر اساس ۵۰ درصد نمره کتبی داوطلب و ۵۰ درصد سوابق علمی و مصاحبه او صورت می‌گیرد.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: اتفاق دیگری که برای اولین بار افتاده است، این است که یک داوطلب براساس اولویت‌های انتخابی و نمره‌ای که در آزمون کتبی کسب کرده است، به جای اینکه فقط در یک مصاحبه شرکت کند، ممکن است در چند محل واجد شرایط دعوت به مصاحبه شده باشد و در اصل برای شرکت در مصاحبه می‌تواند به چند استان مراجعه کند.

دکتر حسین‌زاده اذعان داشت: مصاحبه های دوره دکتری تخصصی از ۱۸ تیرماه آغاز و طی سه هفته به پایان می‌رسد.

وی افزود: طوری برنامه‌ریزی شده که داوطلبان با زمان مناسب و بدون هیچ مشکلی بتوانند بین استان‌ها جابه‌جا شوند. امیدواریم از این طریق هم رضایت‌مندی داوطلبان افزایش پیدا کرده و هم استان‌ها بتوانند مصاحبه‌های شایسته‌ای را انجام دهند.

 
اختبار را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

جزییات مصاحبه آزمون دکتری ۹۶ دانشگاه آزاد

امتیاز بدهید

کد وبگذار