مجله اینترنتی وکالت

سوال حقوقی, وکیل, طلاق توافقی, وکالت, موسسه حقوقی

موسسه حقوقی و سوال راجب مسائل حقوقی خود

تعهد کانون‌های وکلا به کمک ۵۰۰ میلیون تومانی به زلزله‌زدگان

دسته بندی : وکیل
بار

52dc7a25fd25425450648f441e2a21e2 تعهد کانون‌های وکلا به کمک ۵۰۰ میلیون تومانی به زلزله‌زدگان
تعهد کانون‌های وکلا به کمک ۵۰۰ میلیون تومانی به زلزله‌زدگان
رئیس کانون وکلای دادگستری کرمانشاه:

قصد داریم یک روستا را به‌طور کامل بازسازی کنیم

پایگاه خبری اختبار- رئیس کانون وکلای دادگستری کرمانشاه با بیان اینکه تاکنون کانون‌های وکلا سراسر کشور متعهد به پرداخت ۵۰۰ میلیون تومان شده‌اند و احتمال دارد این مبلغ تا ۷۰۰ میلیون تومان نیز برسد، تاکید کرد: قصد داریم مبالغ جمع‌آوری شده را صرف بازسازی یک روستا کنیم که کار به نام وکلا و کانون‌ها باشد.

به گزارش پایگاه خبری اختبار به نقل از ایلنا، روح‌الله وکیلی در ارتباط با نحوه کمک‌رسانی کانون وکلای کرمانشاه به مردم زلزله‌زده این استان گفت: با همراهی همه جامعه وکلای دادگستری ایران تا دیروز حدود ۱۲۰ تن شامل کلیه اقلام مورد نیاز زلزله‌زدگان به منطقه ارسال کردیم که مهمترین مورد پتو و زیرانداز بوده است.

دو تن نایلون با عرض زیاد خریداری شده است

وی با بیان اینکه امروز دو تن نایلون با عرض زیاد خریداری شده و آماده ارسال است، اظهار داشت: ارزش ریالی این اقلام بیش از سیصد میلیون تومان است. 

مقدمات تعمیر یک مدرسه ۱۰ کلاسه در سرپل ذهاب از فردا شروع می‌شود

این وکیل دادگستری ادامه داد: مقدمات تعمیر یک مدرسه ۱۰ کلاسه در سرپل ذهاب از فردا شروع می‌شود. این مدرسه تا یک ماهه آینده افتتاح می‌شود.

کانون‌های وکلا ۵۰۰ میلیون تومان به کرمانشاه کمک می‌کنند

وکیلی با بیان اینکه تاکنون کانون‌های وکلا سراسر کشور متعهد به پرداخت ۵۰۰ میلیون تومان شده‌اند و احتمال دارد این مبلغ تا ۷۰۰ میلیون تومان نیز برسد، تصریح کرد: با بررسی‌هایی که به صورت میدانی صورت گرفته، نیاز به ارسال اقلام خوراکی نیست. در منطقه گیلانغرب فقط آب آشامیدنی نیاز است. تاکنون ۸۰ تن اقلام را دپو کردیم تا از ۱۰ روز آینده که موج احساسات فروکش می‌کند و میزان کمک‌های مردمی کم می‌شود، آنها راتقسیم کنیم. 

قصد داریم از طرف وکلا یک روستا را به طور کامل بازسازی کنیم

وی با بیان اینکه قصد داریم مبالغ جمع‌آوری شده را صرف بازسازی یک روستا کنیم که کار به نام وکلا و کانون‌ها باشد، خاطرنشان کرد: همکاران ما بسیج می‌شوند تا زباله‌هایی که در منطقه انباشت شده را جمع‌آوری کنند تا بهداشت عمومی دچار مشکل نشود.

 
اختبار را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

تعهد کانون‌های وکلا به کمک ۵۰۰ میلیون تومانی به زلزله‌زدگان

امتیاز بدهید

کد وبگذار