مجله اینترنتی وکالت

سوال حقوقی, وکیل, طلاق توافقی, وکالت, موسسه حقوقی

موسسه حقوقی و سوال راجب مسائل حقوقی خود

امکان مصاحبه مجدد برای مردودین آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه ۹۶

دسته بندی : وکیل
بار

eec3a4dc283ba08709c41aad618a7d14 امکان مصاحبه مجدد برای مردودین آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه ۹۶
امکان مصاحبه مجدد برای مردودین آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه ۹۶
مصاحبه تخصصی به پایان رسیده است و پذیرفته‌شدگان به هسته‎های گزینش استان معرفی شده‌اند

پایگاه خبری اختبار- امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه طی اطلاعیه‌ای از امکان مصاحبه مجدد برای مردودین امور اداری استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه خبر داد.

به گزارش اختبار به نقل از روابط عمومی پایگاه معاونت منابع انسانی، مصاحبه تخصصی آزمون کادر اداری قوه قضاییه در تمامی استان‌ها به پایان رسیده است و پذیرفته شدگان به هسته‎های گزینش استان معرفی شده‌اند.

پس از سیر مراحل گزینش و اعلام نظر هسته‌ها به این امور، فرایند تکمیل مدارک استخدامی از جمله سوء پیشینه، پزشکی قانونی، استعلام مدارک تحصیلی و … در استان‌ها آغاز می‌گردد. 

پذیرفته شدگان پس از بررسی مدارک تکمیلی و با توجه به رشته‌های شغلی هر استان جهت شرکت در دوره‌های آموزشی بدو خدمت معرفی خواهند شد و شرح وظایف متناسب با رشته‌های شغلی اعلام می‌گردد. 

بدیهی است برگزاری دوره‌های آموزشی با برنامه‌ریزی مرکز آموزش قوه قضاییه برگزار خواهد شد.

امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه با ذکر اینکه افرادی که پس از شرکت در مصاحبه، حدنصاب لازم را جهت ادامه مراحل استخدامی کسب ننموده‌اند، فرصت مصاحبه مجدد دارند، اعلام کرد: امکان درخواست تجدیدنظر مصاحبه تخصصی وجود دارد و می‌توانند ظرف مدت یک هفته از تاریخ ابلاغ، درخواست تجدیدنظر خود را به مدیریت امور اداری و نیروی انسانی دادگستری استان مربوطه ارائه نمایند.

درخصوص بررسی نواقص پرونده و عدم انطباق با مدارک مورد نیاز، نواقص به استان‌ها اعلام و افراد مشمول جهت مصاحبه دعوت خواهند ‌شد و لازم به ذکر است پس از حصول نتیجه، مراتب از سوی دادگستری استان‌‌ها به این افراد اعلام خواهد شد و نیاز به پیگیری نمی‌باشد.

امکان مصاحبه مجدد برای مردودین آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه ۹۶

امتیاز بدهید

کد وبگذار