مجله اینترنتی وکالت

سوال حقوقی, وکیل, طلاق توافقی, وکالت, موسسه حقوقی

موسسه حقوقی و سوال راجب مسائل حقوقی خود

آغاز ثبت‌نام متقاضیان طرح کسرخدمت فرزندان ایثارگران از ۱۱ آذر

دسته بندی : وکیل
بار

1b0e5e1ed2532b351849068e841d8262 آغاز ثبت‌نام متقاضیان طرح کسرخدمت فرزندان ایثارگران از ۱۱ آذر
آغاز ثبت‌نام متقاضیان طرح کسرخدمت فرزندان ایثارگران از ۱۱ آذر
جزئیات ثبت‌نام در طرح کسرخدمت فرزندان ایثارگران از زبان جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا

پایگاه خبری اختبار- جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا، ازشروع ثبت درخواست‌های مربوط به تسهیلات جدید کسرخدمت فرزندان ایثارگران در آذر ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اختبار به نقل از پایگاه خبری پلیس،سردار ابراهیم کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا، در تشریح مقررات جدید کسرخدمت فرزندان ایثارگران اظهار داشت:

در راستای اجرای بند (د) ماده ۸۸ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه و برابر ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح تا پایان برنامه ششم هر ساله حداکثر ۲۰ هزارنفر از فرزندان ایثارگران که دارای بیشترین درصد جانبازی،آزادگی و رزمندگی هستند و یا تجمیع امتیاز جانبازی، رزمندگی و آزادگی آنان به بالاترین امتیاز برسد از تسهیلات کسر خدمت بهره‌مند می شوند.

وی افزود: در راستای اجرای مقررات جدید کسرخدمت ایثارگران و برنامه ریزی مناسب برای تعیین افراد واجد شرایط دارای اولویت برای هر سال، همه جانبازان، آزادگان و رزمندگان باید براساس زمان‌بندی  با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس + ۱۰ ) نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

 این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: بر اساس این زمان‌بندی، جانبازان و آزادگان از تاریخ یازدهم تا بیست آذرماه و ایثارگران دارای سابقه حضور در مناطق عملیاتی و جبهه از بیست آذرماه تا دهم دی‌ماه اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: اولویت بهره‌مندی از کسرخدمت برای واجدان شرایطی که بالاترین امتیاز را دارند به ترتیب با کارکنان وظیفه در حال خدمت، مشمولان غیر غایب دارای برگ آماده به خدمت در هر سال می‌باشد و در صورت تکمیل نشدن ظرفیت (بیست‌هزار نفر)، با مشمولان دارای معافیت تحصیلی خواهد بود، بدیهی است که غایبان در اولویت بهره‌مندی از این تسهیلات قرار ندارند.

وی با تأکید براین مطلب که ثبت نام در این مرحله براساس خود اظهاری بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی باشد، افزود: مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات دقیق و صحیح به پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir و یا سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ مراجعه کنند.

 
اختبار را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

آغاز ثبت‌نام متقاضیان طرح کسرخدمت فرزندان ایثارگران از ۱۱ آذر

امتیاز بدهید

کد وبگذار